Nieuws & Events

Blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen

Deel dit
bericht
09 oktober 2019

CarProf Valentijn Zaltbommel is BOVAG Autobedrijf van het Jaar ‘19/’20

Tijdens het BOVAG Jaarcongres op 8 oktober jl., is CarProf Valentijn Zaltbommel uitgeroepen tot BOVAG Onafhankelijk Autobedrijf van het Jaar 2019-2020. Eigenaar Adrie Valentijn was enorm blij met de bekroning: “Deze titel bevestigt dat wij als team uitblinken in ons werk. Dat voelt goed!” De andere finalisten waren Auto Ruesink Goor en Carteam Uithoorn.

carprof-valentijn

Hoge scores voor Carprof Valentijn

CarProf Valentijn scoort hoog op klantentevredenheid, technische kennis en kunde, geschoolde arbeidskrachten, personeelsbeleid en bovenal op betrouwbaarheid en transparantie. Adrie Valentijn: “Het meest trots zijn we op het ‘thuisgevoel’ dat klanten bij ons ervaren en hun loyaliteit. We doen het goed als klanten terug blijven komen voor onderhoud aan hun auto.” Ook CarProf Formule Manager Harold van Gestel is trots: “We vinden het natuurlijk fantastisch dat een CarProf autobedrijf als beste uit het onderzoek naar voren komt. Dit onderstreept de kwaliteit van onze formule.”

CarProf is een snelgroeiend netwerk

CarProf Valentijn maakt deel uit van CarProf, een snelgroeiend netwerk van dealers, erkend reparateurs en professionele universele autobedrijven. Van Gestel: “Met CarProf haalt een garagist het beste in huis. Een uitgebreid pakket aan services, die veel waarde en omzet genereert. We zijn een warm netwerk en kennen onze leden persoonlijk. Onze ambitie is om onze leden procesmatig te ondersteunen, zodat zij het maximale rendement uit hun onderneming halen.

____________________________________________________________________________

Over CarProf

CarProf is een garageformule van onderdelenleverancier PartsPoint Group en verbindt autobedrijven met elkaar onder één landelijke paraplu. CarProf biedt leden ruimte voor eigen onafhankelijkheid. De formule omvat een breed pakket aan services. Met onder meer effectieve marketing, de garantie van 24 maanden op onderdelen en reparaties, 24/7 Europese pechhulp, LeaseProf, een volledig assortiment in A-merkonderdelen, KentekenloketKlantenvertellenDTG en opleiding, pass thru en een technische helpdesk via TECH360. Bij CarProf gaat het vooral om het verhogen van het rendement van het autobedrijf. Deelnemers krijgen daarom regelmatig coachingsgesprekken op basis van benchmark analyses in WESP. Dit geeft extra zicht op kansen voor omzet- en rendementsverbetering van de werkplaats. www.carprofworden.nl

____________________________________________________________________________

Over PartsPoint Group

PartsPoint Group is actief in de distributie en verkoop van aftermarket onderdelen, accessoires, gereedschappen, banden en marketing concepten. Het bedrijf kent diverse dochters en formules: de netwerken van Staadegaard-TC, Dabeko en Brezan. Via het netwerk worden duizenden garagisten in Nederland en België dagelijks van onderdelen en ondersteuning voorzien. PartsPoint bedient tevens ruim 60 onafhankelijke grossiers in Nederland. PartsPoint biedt werk aan ongeveer 1.700 medewerkers. www.partspointgroup.com

____________________________________________________________________________

Over Alliance Automotive Group

Alliance Automotive Group is een leidende distributeur van personenauto- en bestelwagenonderdelen aan de onafhankelijke aftermarket in Frankrijk, Duitsland, het Verenigd Koninkrijk en Polen. AAG bedient ongeveer 40.000 garages met ruim 100.000 verschillende onderdelen voor onderhoud en reparatie via een netwerk van meer dan 300 vestigingen in eigendom en via circa 1.800 vestigingen van verbonden partners. AAG is volledig in handen van Genuine Parts Company, de grootste wereldwijde automotive onderdelen distributeur met activiteiten in Noord Amerika, Europa en Australasia. www.allianceautomotivegroup.eu

Deel dit
bericht